Apple, iPhone X İçin Yeni Animoji Reklamları Yayımladı!

0
iPhone X animoji reklam

Apple, YouTube kanalında iPhone X animoji reklam videoları paylaştı. Animoji oyununu, Migos ve Childish Gambino’nun yer aldığı, yıldızlarla dolu bir reklam demek mümkün. Apple’ın Cuma günü YouTube sayfasında paylaştığı Animoji reklamları, iPhone X’in piyasaya sürülmesinden sonra popülerlik kazanan “Animoji karaoke” biçimini kullanıyor. Bu iki reklam, iPhone X’i tanıtmak amaçlı ve her ikisi de özellikle Grammy için tasarlandı.

Apple, iPhone X Animoji Reklamları

İlk reklam, yabancı Animoji’nin bu sene Grammy’lerde performans göstermek isteyen Childish Gambino’nun “Redbone” şarkısını söyledi.

“Amigos” başlıklı ikinci reklam, bu yılki Grammy’lerde en iyi rap albümü adayı olan Atlanta merkezli Migos’un “Stir Fry” adlı şarkısını seslendiren animoji köpeği ve tilki karakterlerini içeriyor. İlk reklam gibi “Amigos” da şarkının belirli anlarında farklı emoji karakterlerinden çıkmış görünüşlerde iPhone X animoji reklam videoları içerinde mevcut.

Animoji, elbette, iPhone X’in piyasaya sürülmesiyle başlayan 3D emoji karakterleridir. Amiral gemisinde ileri TrueDepth Kamerayı kullanan Animoji, bir kullanıcının yüz ifadelerini ve duygularını doğru bir şekilde taklit ediyor.

 

İlginizi çekebilir: HomePod’un Nasıl Güncelleneceği Belli Oldu!

Yorum yapın değer katın.

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin