iPhone Silinen Fotoğraflar Nasıl Geri Getirilir?

3
iPhone fotograf kurtarma programi

IPap, iPod ya da iPhone’dan veri kurtarmanız gerekiyorsa, Apple’ın kendi kurtarma araçları da dahil olmak üzere birkaç seçenek vardır. Bu haberimizde; iPhone silinen fotoğraflar nasıl geri getirilirIPhone silinen fotoları geri yükleme? IPhone silinen fotoğrafları geri getirme? Tarzında ki sorularınızın cevabını iOS 11, 12, 13 ve 14 cihazlarınız için bulabileceksiniz.

Windows ve Mac destekli iMyFone D-Back uygulaması, verileri kurtarmak için kullanılabilir seçeneklerin tümünü görmenizi sağlamakta. Aynı zamanda iTunes ya da iCloud yedeklerinizden istediğin verileri geri yüklemek mümkün. Mac’inizden ve Windows’unuzdan bir fare tıklamasıyla, yalnızca istediğiniz verileri kolayca izole ederek, WhatsApp, Viber, Kik, WeChat ve benzeri uygulamalardaki fotoğraflar, mesajlar ve verilerden istediğinizi yükleyebilirsiniz.

Verilerinizi kurtarmanıza olanak sağlayan iMyFone uygulamasını bilgisayarınıza indirip yüklemeniz gerekmekte. Windows için; (https://www.imyfone.com/iphone-data-recovery/) Mac için; (https://www.imyfone.com/iphone-data-recovery-mac/) adreslerinden indirebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz deneyerek verilerinizi kurtarabilirsiniz. Eğer lisanslı sürümünü almak isterseniz 49,95 Dolar ücret ödemeniz gerekmekte. Ayrıca kısa süreliğine (9to5mac) indirim kodunu girdiğiniz taktirde uygulamanın lisanslı sürümüne 35,36 Dolar’a sahip olabilirsiniz.

Aşağıdaki adımları uyguladıktan sonra iPhone silinen fotoğraflar nasıl geri getirilir? IPhone silinen fotoları geri yükleme? IPhone silinen fotoğrafları geri getirme yöntemi? Tarzınızdaki sorulardan kurtulmuş olacaksınız. Ayrıca bu yöntemler iPad ve iPod içinde geçerli.

IMyFone Akıllı Kurtama Yöntemi

Uygulamayı bilgisayarınıza indirip yükledikten sonra uygulamayı başlatın. Uygulamayı ilk başlattığınızda, birkaç seçenek sunulur. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, sol taraftaki menüden akıllı kurtarma seçeneği sizin için ideal bir başlangıç olacaktır. Bu seçenek ile uygulama verilerinizi kurtarmayı, size yönelttiği yönlendirmeler ile kolayca halledecek.

Akıllı Kurtarma’yı seçtikten sonra uygulama aradığınız verileri nasıl kaybettiğinize dair bir soru sorar.

  1. Eğer verilerinizi bir kaza ya da başka bir neden ile sildiyseniz; kırmızı çöp kutusu görseli veya 1 numaralı görseli (Lost or deleted data by accident) seçin.
  2. Eğer cihazınızı fabrika ayarlarına, jailbreak ya da iOS yükseltmesi esnasında kaybettiyseniz; 2 numaralı görseli (Factory reset, jailbreak or iOS upgrade.) seçin.
  3. Eğer bir kaybolmuş ya da kırılmış bir iPhone, iPad, veya iPod cihazına sahip iseniz 3. adımı (iPhone lost, damaged or broken) seçin.
  4. Cihazınızın parolasını unuttuysanız 4. adımı (iPhone locked by a forgotten passcode & others.) seçmeniz gerekmekte.
  5. Apple cihazınız iTunes modu, siyah ekran modu ya da cihazın başlatıldığı zaman sadece Apple logosu geliyorsa 5. adımı (Stuck at Apple logo, recovery mode loops, black screen.) seçmeniz gerekir.

iPhone silinen fotograflari geri getirme

İlginizi çekebilir: iPhone Fotoğraf Yedekleme Yöntemleri (2018)

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra iPhone silinen fotoğraflar nasıl geri getirilir? IPhone silinen fotoları geri yükleme? IPhone silinen fotoğrafları geri getirme? Tarzında olan sorunlarınızdan kurtulabileceksiniz. Eğer sorununuz devam ediyorsa aşağıdaki adımları uygulayın.

iTunes & iCloud Yedeklemelerini Kurtarma

Eğer cihazınızın iTunes ya da iCloud yedeklemelerini aldıysanız aşağıdaki adımları uygulayarak iPhone silinen fotoğraflar nasıl geri getirilir? IPhone silinen fotoları geri yükleme? IPhone silinen fotoğrafları geri getirme? Gibi sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

  1. Eğer verilerinizi iOS işletim sistemine sahip farklı bir cihazdan kurtarmak istiyorsanız birinci adımı seçin.
  2. ITunes yedeklemesi aldıysanız, ikinci adımı seçerek istediğiniz verileri düzenleyerek yedeklerinizi kolayca kurtarabilirsiniz.
  3. ICloud yedeklemesi yaptıysanız üçüncü adımı seçerek yedeklerini yükleyebilirsiniz. ICloud için önce hesabınızda oturum açmanız gerekmekte.

Seçenekler arasında WhatsApp, WeChat, Viber, KiK, Skype ve Line gibi üçüncü parti uygulamalar ve Mesajlar’ın, Arama Kaydı’nın, Kişilerin, Fotoğrafların, Video, Notlar, Sesli Notlar, Takvimler ve Hatırlatmalar gibi Apple’ın dahili uygulamaların beraberinde Safari verilerine kadar kurtarabilmeniz mümkün.

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra iPhone silinen fotoğraflar nasıl geri getirilir? IPhone silinen fotoları geri yükleme? IPhone silinen fotoğrafları geri getirme? Tarzında olan sorunlarınızdan kurtulabileceksiniz. Eğer sorununuz devam ediyorsa aşağıdaki adımları uygulayın.

iPhone silinen fotograflar nasil geri getirilir

IOS Sistemini Düzelt Ayarlaması

IPhone silinen fotoğraflar nasıl geri getirilir? IPhone silinen fotoları geri yükleme? IPhone silinen fotoğrafları geri getirme? Tarzında ki çeşitli sorunlarınızın çözüme kavuşmasını engelleyen iOS hataları olabilir. Bu hatayı düzeltmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

İlginizi çekebilir: iPhone Hızlandırma Yöntemleri! iPhone Nasıl Hızlandırılır

Verileri kurtarmanın yanı sıra, Mac ve Windows için iMyFone D-Back uygulaması, karşılaşabileceğiniz bazı yaygın iOS sistemi sorunlarını gidermek için kullanılabilir. Uygulamanın sol tarafındaki menüdeki “Fix iOS System” işlevini tıklattığınızda, üç seçenek sunulur. Standart Mod, katı beyaz veya siyah ekranı olan cihazlar, Apple logosunda veya iTunes hatalarında sıkışmış cihazların yanı sıra veri alınmasını önleyen diğer donma sorunlarıyla ilgili yaygın sorunları hızlı şekilde düzeltmeye çalışacaktır.

Fix iOS System işlevi, kurtarma modunda sıkışmış aygıtlar için veri kaybı olmaksızın hızlı bir düzeltme görevi gören bir “Exit Recovery Mode” seçeneğini de içerir. Son olarak, “İleri Mod”, ilk ikisi başarısız olursa, olası diğer düzeltmelerde size yol gösterecek alternatif bir seçenek olarak mevcuttur.

iPhone silinen fotolari geri yukleme

Bu öğretici haberimizde iPhone silinen fotoğraflar nasıl geri getirilir? IPhone silinen fotoları geri yükleme? IPhone silinen fotoğrafları geri getirme? Gibi çeşitli sorunlarınızı çözüme kavuşturmaya çalıştık. Eğer sorununuz hayla devam ediyorsa yorum yaparak ya da Apple Destek sayfamızdan bize ulaşarak bize bildirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: iOS 12’nin Tanıtılacağı Tarih Belli Oldu!

3 YORUMLAR

Yorum yapın değer katın.

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin