Apple’ın Kendisi Neden Mac Satın Almanız Gerektiğini Açıklıyor!

0
iPhone Mac Alınır mı? Neden?

Apple, web sitesine, adından da anlaşılacağı gibi, müşterilerin neden Mac satın almayı seçmeleri gerektiğini anlatan yeni bir “Neden Mac” açıklayıcı sayfası ekledi .

Mac “öğrenmesi kolay”, güçlüdür ve tonlarca uygulama ve ücretsiz yazılım güncellemesiyle donatılmıştır.

Öğrenmesi kolay. Şaşırtıcı derecede güçlü. Ve asla hayal etmediğiniz şekillerde çalışmanıza, oynamanıza ve yaratmanıza izin verecek şekilde tasarlandı. Kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazır uygulamalarla dolu olarak gelen bilgisayardır. Ücretsiz, düzenli yazılım güncellemeleri, her şeyi güncel tutar ve sorunsuz çalışır. Zaten bir iPhone’unuz varsa, onu açtığınız andan itibaren tanıdık geliyor.

Mini site, bir Mac kurmanın ve bilgi ve hesapları taşımanın ne kadar kolay olduğunu, Mac’in yeteneklerini ve macOS yazılımını öğrenmenin ne kadar basit olduğuna ilişkin ayrıntıları vurgular.

Apple, süreklilik özellikleri ve M1 çipi ve macOS Big Sur güncellemesi ile sunulan gizlilik özellikleri sayesinde Mac’in iPhone, iPad ve Apple Watch gibi diğer cihazlarla ne kadar iyi çalıştığına dikkat çekiyor.

Yeni “Neden Mac” site ana sayfasında öne çıkan ve bu için satın alma bağlantıları içerir MacBook Air, MacBook Pro ve iMac.

Yorum yapın değer katın.

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin