iPhone internet Açma Nerede? iPhone Hücresel Veri Açma

0
iPhone internet acma

Apple cihazlarınızdan, iPad ya da iPhone internet açma ayarları nerede? iPhone internet nasıl açılır? iPhone mobil veri nasıl açılır? iPhone hücresel veri açma? Tarzında sorular soruyorsanız, sorunuzun cevabı resimli anlatım ile öğretici haberimiz tam size göre. Teknolojinin git gide gelişmesiyle kullanıcıların internet dünyasına katılmaları gün geçtikçe artıyor. İnternet dünyasına mobil cihazlar üzeriden katılan iPhone sahipleri için mobil veri açma öğreticisi haberimiz ile artık internet erişiminde sorun yaşamayacaklardır.

iPhone Hücresel Veri açma Yöntemi? iPhone internet Açma Nasıl Yapılır?

İlk olarak servis sağlayıcınızdan internet paketleri aldığınızdan emin oldu. İnternet paketlerinizin olduğundan emin iseniz aşağıda ki yöntemleri uygulayın.

iPhone Ayarlarından İnternet Açma

  • İlk olarak iPhone cihazınızın ayarlar kısmına girin.
  • Ardından üçüncü ayar menüsünde olan ”hücresel” kısmına devam edin.
  • Hücresel kısmında ikinci sırada olan ”seçenekler” kısmına devam edip, cihazınızın 3G ya da 4G(LTE) hizmetlerinizi açın. Hizmet erişimleriniz açık ise herhangi bir müdahale yapmayın. Ardından bir önceki yani ikinci basamakta olan ”hücresel” adımına tekrar geri gelin.
  • Hücresel kısmında en üst menüde bulunan ”Hücresel Veri” menüsünün butonunu kaydırarak aktifleştirerek internet erişimizini açın.

iPhone hucresel veri acma

iOS 11’de iPhone interneti nasıl açılır

2017 yılında yayımlanan ve en son sürüm olarak iOS 11.2.5‘de hücresel veri açma yöntemi artık çok daha basit. Basit bir şekilde iPhone internet açma yöntemi ya da iPhone internet nasıl açılır gibi sorularınızın cevabı olarak bu yöntem seçilebilir.

  • Cihazınızın home tuşu üstündeki ekranı yukarı doğru kaydırarak kontrol menüsünü açın.
  • Ardından karşınıza çıkan kontrol panelinden sol üst kısımda bulunan erişim simgesine dokunmanız yeterli olacaktır. Erişim simgesi uçak simgesinin sağ tarafında bulunmakta.

iPhone internet nasil açilir

Bu adımları uyguladığınızda iPhone internet nasıl açılır ya da iPhone hücresel veri açma yöntemleri neler? Tarzında sorularınızın çözümüne ulaşabileceksiniz.

iCloud Mesaj Yedekleme Nasıl Yapılır? iPhone Mesaj Yedeği!

İlginizi çekebilir: Apple TV için, tvOS 11.3 Beta 1 Güncellemesi Yayımlandı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin