iPhone müzik indirme yöntemi! iPhone ücretsiz müzik indirme!

0
iPhone müzik indirme programi 2021

iPhone müzik indirme programı 2021 yöntemleri nedir? iPhone ücretsiz müzik indirme nasıl yapılır? Gibi sorular soran ve iPhone’da ücretsiz müzik dinlemek isteyen kullanıcılar bu öğretici haberde gerekli işlemleri gerçekleştirdikten sonra öğrenebilecekler.

iPad ya da iPhone cihazlarınızda müzik dinlemek isteyen kullanıcılarımız için bu yazımızda ücretsiz bir uygulama paylaşıyoruz. Ayrıca en büyük olumlu yanı ise iOS cihazlarınızda ücretsiz müzik dinlemenin keyfine varacaksınız.

https://youtu.be/I5qnWpeiHuQ

iPhone müzik indirme yöntemi! iPhone ücretsiz müzik indirme uygulaması:

Documents uygulması ile iPhone ve iOS cihazlarınıza ücretsiz müzik yükleyin!

  • Öncelikle App Store’da Documents uygulamasını cihazınıza yükleyin. iPhone müzik indirme uygulaması ile iPhone ücretsiz müzik indirme keyfine varacaksınız.
  • Uygulama yüklendikten sonra uygulamayı başlatarak, sağ alt kısımda bulunan mavi renkli pusula butonuna dokunun.

Documets programı ile iphone ucretsiz muzik indirme

  • Üst kısımda yer alan arama çubuğuna “https://onlinevideoconverter.com/tr” adresini önce kopyalayıp sonra yapıştırın.
  • Daha sonra “Bir Video Bağlantısını/URL’i Dönüştür” butonunu seçin.

iPhone muzik yukleme

  • Karşınıza gelen ekranda indirmek istediğiniz videonun linkini yapıştırın. İndirme formatını depolama tasarrufu açısından MP3 yapın. Ardından dönüştürme formatını başlatın. Karşınıza çıkan indirme ekranında indir butonuna basıp indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin.

en iyi iphone muzik indirme programi

YouTube uygulamasından indirmek istediğiniz şarkının linkini aşağıdaki görselde bulunan adımları yaparak kolayca kopyalayabilirsiniz.

YouTube iPhone muzik yukleme

İndirdiğiniz müzikler uygulamanın ana ekranında “Downloads” klasörüne gelecektir. O klasöre devam ederek indirdiğiniz müzikleri sorunsuzca dinleyebilirsiniz.

iphone icin muzik programi

Bazı zamanlarda iPhone müzik indirme uygulamasından kaynaklı reklamlar can sıkabilir. Sizin kendi güvendiğiniz dönüştürücü sitesinden indirme işlemlerini tekrarlayarak indirebilirsiniz.

Size belirtmek isteriz ki, iPad ya da iPhone’unuza müzik indirmeniz yasal değil. Bu yüzden bu tarz yöntemleri tercih etmemeyi öneririz. Bu gibi yöntemler yerine Apple Music veya Spotify gibi uygulamaları kullanmanızı tavsiye ederiz.

İlginizi çekebilir: iPhone parolasını unuttum diyorsanız, işte size yeni şifreniz!

Yorum yapın değer katın.

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin