Apple, 7 Haziran Keynote’a Hazırlanmak Üzere YouTube’da WWDC 2021 Canlı Yayınını Başlattı

0
WWDC 2021 Sunumu

Apple, önümüzdeki Pazartesi başlayacak olan Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’na hazırlanıyor ve bugün, izleyicilerin etkinlik başladığında bir hatırlatma almak için kaydolabilecekleri bir YouTube canlı yayınını başlatıyor. Apple’ın açılış etkinliği 7 Haziran Pazartesi günü Pasifik Saati ile 10:00’da gerçekleşecek.

Apple, etkinliği YouTube’da canlı yayınlamaya ek olarak, WWDC 2021 açılış konuşmasını Etkinlikler web sitesi ve Apple TV uygulamasında kullanıma sunmayı da planlıyor. Apple bugün ayrıca canlı akışın mevcut olacağı WWDC 2021 için bir Etkinlikler sayfası oluşturdu.
WWDC, iOS 15 , iPadOS 15 , macOS 12, watchOS 8 ve tvOS 15’in tanıtımını görecek ve ayrıca yeni MacBook Pro modellerinin olası tanıtımı da dahil olmak üzere Apple geleceği hakkında ayrıntıları duyma şansımız var. Yeni Mac’ler garanti edilmez ve şu anda söylentiler belirsizdir, ancak olabilir.

Yine de, en azından, yazılım ve özellikler açısından gelecek yıl boyunca neler bekleyeceğimize ilk kez bakacağız. Şu anda ‌iOS 15‌ hakkında çok az şey biliyoruz, ancak Apple, iOS 15 özetimizde bulunan ayrıntılarla birlikte bildirimlerde ve Mesajlarda iyileştirmeler yapıyor.

Yorum yapın değer katın.

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin