Apple, Apple TV+ Ücretsiz Deneme Sürümünü 1 Temmuz’dan Üç Aya Düşürecek

0
AppleTV+ Deneme Süresi Düşüyor

Apple, bir süredir herhangi bir iPhone , iPad , Mac veya Apple Watch satın alma işleminde bir yıllık ücretsiz Apple TV+ deneme sürümü sunan bir promosyon yürütüyor. Bu promosyon 30 Haziran’da sona eriyor ve Apple bugün web sitesini güncelleyerek 1 Temmuz’dan itibaren dahil olan ücretsiz deneme süresinin uygun cihaz satın alımlarıyla üç aya düştüğünü gösteriyor.

Apple, kullanıcıların hala nispeten yeni olan hizmete abone olmaları için sık sık promosyonlar veya krediler sundu. 2019’da piyasaya sürülen ‌Apple TV+‌, daha yaygın bir akış hizmetine dönüşmeye devam ediyor; ancak, Netflix’e ve diğerlerine yetişmeden önce hala bazı yolları var. Apple, platformda “Ted Lasso”, “The Morning Show” ve “See” gibi orijinal şovlar sunuyor.

Yeni üç aylık deneme 1 Temmuz’da yürürlüğe girecek, bu nedenle ücretsiz ‌Apple TV+‌ aboneliklerini en üst düzeye çıkarmak isteyen müşterilerin ürünlerini gelecek ayın başından önce satın almaları gerekiyor. Bu tarihten önce satın alınan cihazlar bir yıllık deneme için uygun olmaya devam edecek.

‌‌Apple TV+‌‌ için cömert bir yıl boyunca ücretsiz deneme teklifi, Apple’ın akış hizmetindeki tüm içerik listesine sınırsız erişim sağlayarak uzun vadeli aboneleri cezbetme stratejisinin önemli bir parçası olmuştur. ‌‌Apple TV+‌‌ diğer rakip hizmetlere kıyasla daha az içerikle piyasaya sürüldü, bu nedenle Apple’ın anında geri dönüş beklemeden hizmetin şovları hakkında iyi niyet ve ilgi oluşturması çok önemliydi. Şirket şimdi, içerik sunumunun yeterince büyüdüğünü ve daha kısa bir denemenin ileride yeterli olacağını düşünüyor gibi görünüyor.

Yorum yapın değer katın.

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin