Apple Park’ın Çatısında Drone Kazası Yaşandı!

0
Apple Park

Yaklaşık iki yıldır Apple Park inşaatı görüntüleri droneler ile çekilerek paylaşılıyor. En son gelen görüntülerde Apple Park drone kazası ile gündeme yerleşti. Hafta sonu boyunca, drone kameramanı Matthew Roberts YouTube’daki en son videolarını yayınladı ancak kampüste yapılan en yeni güncellemeleri yapmak yerine, video, Apple Park’ın üzerinde arızalanan ve düşen bir droneyi görüntüledi.

Roberts, düşen drone sahibinin Apple’ın yeni kampüsünde inen dronun yerini belirleme ve Roberts’la kazanın görüntülerini paylaşma konusunda yardım isteyerek onunla temasa geçtiğini söyledi. Çöktüğü dronun DJI cihazlarından biri olduğu söylenmekte. Bu nedenle, sahibi olayı takiben telefonun / tabletindeki DJI uygulamasındaki videonun önbelleğe alınmış bir sürümünü gözden geçirebiliyordu. Drone sahibi kazanın neden olduğu konusunda bir bilgisinin olmadığını dile getirdi.

Apple Park drone kazasi

Roberts sonunda Apple’ın ana binasının çatısında bulunan güneş panelleri arasında kazanın olduğunu keşfetti. Drone’un sahibi Apple ile temasa geçti ve olayı bildirdi. Videoda, kazanın ardından dronun çoğunlukla sağlam kaldığı anlaşılıyor.

Gelen son aylık güncelleme önceki şubat ayında Roberts tarafından paylaşılan Apple Park drone kazası görüntülerinde; yeni kampüs bisiklet otoparklarda boyunca ve yürüyüş yollarının inşasının bitime geldiği dile getirildi. Bakım tesisi de tamamlandı ancak Apple, ana bina ile Steve Jobs Tiyatrosu arasında bulunan geniş bir alanda peyzaj inşasını düzenlemeye devam ediyor.

İlginizi çekebilir: iPhone Silinen Fotoğraflar Nasıl Geri Getirilir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin