Apple Seeds iOS 11.3’ün Geliştiricilere Dördüncü Beta’sı Güncellendi

0
iOS 11.2.5 Beta 5 yenilikleri

Apple, bugün iki hafta sonra, test amaçlı olarak geliştiricilere yaklaşan iOS 11.3 güncellemesi dördüncü beta serisini güncelledi. Fakat IOS 11.2.6 da iPhone’lar ve iPad’ler için bir hata vardı. Bu hataHintçe Telugu dilinden bir karakter yanlış bir şekilde işlendi.
Kayıtlı geliştiriciler, yeni iOS 11.3 beta sürümünü Apple’ın Geliştirici Merkezi’nden veya uygun yapılandırma profili Geliştirici Merkezi’nden yüklendikten sonra kablosuz olarak indirebilir.

iOS 11.3, aygıtlar arasında yerden tasarruf etmek ve iletileri senkronize etmek için iCloud’daki Mesajlar ve düzensiz şekilli yüzeyleri daha doğru bir şekilde eşleyebilen, görüntüleri tanıyabilen ve daha doğru bir şekilde eşleyebilen ARKit’in yeni bir sürümü olan ARKit 1.5 gibi uzun bir yeni özellikler listesi sunan büyük bir güncellemedir. nesneleri duvar gibi dikey yüzeylere yerleştirin.
iPhone X’te dört yeni Animoji (ejderha, ayı, kafatası ve aslan) var ve Sağlık uygulamasında, tüm tıbbi kayıtlarınızı erişimi kolay tek bir yerde toplayan yeni bir Sağlık Kayıtları özelliği var.

iOS 11.3 pil sagligi kapat

Pil Sağlığı, maksimum pil kapasitesi ve en yüksek performans kapasitesiyle ilgili ayrıntılar sunar ve pili bozulmuş cihazlar için, bir cihazın performans yönetimi özellikleriyle kısıtlanıp kısıtlanmadığı ve ne zaman kısıldığı hakkında bilgi sağlar. Ayrıca, pili bozulmuş bir cihazı olan müşterilerin performans yönetimini hep birlikte kapatmaları için bir yol sağlar.

Yorum yapın değer katın.

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin