İşte size 5K ekranlı iMac Pro inceleme videosu!

0
iMac Pro

Jonathan Morrison ve Marques Brownlee YouTube’de 14 Aralık’ta 4999 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak iMac Pro inceleme videosu paylaştılar. Marques, tam bir hafta 10 çekirdekli bilgisayarı gözlemleyip, inceleme videosunu Final Cut Pro X ile iMac Pro bilgisayarı üzerinde hazırladı. Cihazı inceleyen YouTuber, cihazın oldukça performanslı ve çok sessiz olduğunu dile getirdi.

iMac Pro inceleme

Marques Brownlee, maksimum özelleştirilmiş 2013 senesindeki Mac Pro ile iMac Pro’yu Geekbench uygulamasının testinde kıyasladı ve Mac Pro’nun çoklu çekirdekte testinde 25.747 puan alırken iMac Pro’nun 37.417 puan aldığını dile getirdi. Puanlandırma ile net bir şekilde görünen en hızlı Mac bilgisayar, iMac Pro demek mümkün.

iMac Pro hakkında ki her şey için “İşte size yeni iMac Pro’nun tüm özellikleri!” makalemize göz atabilirisiniz.

Marques Brownlee birde, bilgisayarın kutusundan siyah renkli USB-A lightning kablosunun çıktığını ifade etmekte. Kablo, uzay grisi renkli sayısal tuş takımına olan Magic Keyboard, Magic Trackpad 2 ve Magic Mouse 2’yi tamamlıyor. Belki ileride siyah renkli lightning kablosu ayrı olarak satın alına bilecek. Bu durum önümüzdeki günlerde netleşecek.

iMac Pro Kablo

iMac Pro inceleme fırsatı elde eden diğer YouTuber ise Jonathan Morrison. Bu YouTuber ise 10 çekirdekli iMac Pro’yu inceledi. YouTuberın yaptığı Geekbench testine göre, çoklu çekirdek testinin raporuna göre iMac Pro’nun Marques Brownlee’nin test sonuçları ile neredeyse aynı bir puan olan 37.434 oldu.

iMac Pro 4999 Dolarlık fiyat etiketi ile 14 Aralık’ta ABD’de, İngiltere’de, Kanada gibi bir çok ülkede sipariş verilebilecek.

iMac Pro’nun fiyatı hakkında daha fazla detaya ulaşmak için “iMac Pro’nun satışa sunulacağı tarih açıklandı! iMac Pro fiyatı?” makalesine göz atabilirsiniz.

iMac Pro inceleme videoların izlediyseniz görüşlerinizi yorum olarak bize bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin