Geliştiriciler için macOS 10.13.3 Beta 5 güncellemesi yayında!

0
macOS 10.13.3 Beta 5 guncellemesi

Apple, dördüncü beta’yı yayımladıktan bir hafta sonra macOS 10.13.3 beta 5 güncellemesi yayımladı. Mac bilgisayarların ikinci büyük yazılım sürümü olan macOS 10.13.2 sürümünün yayımlanmasından tam bir ayı geçmiş durumda.

Güncelleme Apple Geliştirici Merkezi sayfasından uygun geliştirici profilini Mac’inize yükledikten sonra Mac’in App Store uygulamasının, güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz.

macOS 10.13.3 Beta 5 güncellemesi yenilikleri & değişiklikleri

Apple bir önceki beta 4 sürümünde dışa dönük herhangi bir değişiklik yapmamıştı. Bu güncellemede de dışa dönük herhangi bir değişiklik yok. Fakat sitem tercih menüsünde App Store menüsünün herhangi bir şifre ile açılmasını sağlan bir hata giderildi. Ayrıca macOS 10.13.3 Beta 5 güncellemesi Ocak ayında keşfedilen Meltdown ve Spectre işlemci açıkları ve hatalarının geliştirmelerini içermekte.

Mac bilgisayarınızın performans ve güvenlik açıklarını kapatan macOS 10.13.3 Beta 5 güncelleştirmesini yüklemenizi öneriyoruz. Yeni dışa dönük veya bir geliştirme keşfedilirse yazımızı güncelleştiriyor olacağız.

İlginizi çekebilir: Apple, En Büyük Bilgisayar Üreticileri Alanında Dördüncü Oldu!

Yorum yapın değer katın.

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin