Samsung Galaxy S9’a iPhone X Animoji Özelliğini Ekleyecek!

0
Galaxy S9 animoji

Yeni söylentilere göre; Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus, iPhone X’in en popüler yeni özelliklerinden biri olan animoji’yi kopyalayacak. Samsung Galaxy S9 animoji özelliğini alması ortalığı karıştırabilir. Bu durumun netleşmesinin ardından Apple’ın cevabı şimdiden merak konusu oldu.

Koreli web sitesi ETNews amiral gemisi akıllı telefonların animoji özelliğinin geliştirilerek yeni bir 3D emoji fonksiyonunun geleceğini iddia ediyor. Kullanıcılar iPhone X’de olduğu gibi, Galaxy S9’un yüz tanıma sensörleri tarafından takip edilen yüz hareketlerini taklit eden hayvanlar dahil olmak üzere çeşitli 3D karakterlerden seçim yapabilirler.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus, 25 Şubat’ta Mobil Dünya Kongresi’nde sergilendiğinde, Galaxy S9 animoji rakibinin farklı bir isimle sunulması beklenmekte. Evan Blass tarafından paylaşılan cihazların tüm görüntüleri de dahil olmak üzere, akıllı telefonlarla ilgili pek çok ayrıntı sızdırılmıştı.

İlginizi çekebilir: Apple, iPhone X İçin Yeni Animoji Reklamları Yayımladı!

Söylentilere göre, Android’in bir sonraki büyük sürümü, çentikli tasarımlı akıllı telefonlara destek verecek. IPhone X gibi Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus’ın ön kamera, mikrofon ve sensörler için ekranın üst ve alt kısmında ince çerçeveler bulundurduğu görülüyor.

3D emojiler, iPhone X’in Face ID’sinden daha az güvenli olması beklenen beklenen Galaxy S9’un yüz tanıma sistemi tarafından güçlendirilecek. Diğer biyometrik seçenekler arasında bir arka tarafta parmak izi sensörü ve iris tarayıcının olması beklenmekte. Samsung, 16 Mart Cuma günü Galaxy S9 ve Galaxy S9 ürünlerini piyasaya sürdüğü yönünde söylentiler yayımlanmış bir durumda. Ön siparişlerin yaklaşık iki hafta öncesinden başlaması bekleniyor.

Size Samsung Galaxy S9 animoji özelliğini cihaza ekler mi? Cevabınızı bize yorum yaparak bildirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İnstagram’da Hikayenin Resmini Çektiğinizde Bildirim Gidecek!

Yorum yapın değer katın.

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin