IMEI Numarası Nasıl Bulunur! iPhone IMEI Numarası Bulma!

0
iMei numarasi nasil bulunur

IMEI numaram nerede yazıyor? iPhone IMEI numarası nasıl bulunur? iPhone imei numarası bulma yöntemi? iPhone’da imei nerede yazıyor? Tarzında sorularınızın cevabını bu haberimizde bulabileceksiniz.

iPhone IMEI Numarası bulma Yöntemi! IMEI Numarası Nerede yazıyor!

Eğer iPhone, iPad, iPod Touch cihazlarınızın IMEI numarasına ihtiyacınız var ise bu haberimizde en çok kullanılan iki IMEI numarası bulma yöntemini sizlere göstereceğiz.

iPhone’dan IMEI Numarası Bulma

Öncelikle iPhone ayarlarına gidin. Bu kısımdan aşağı inerek genel ayarlara, sonra ise hakkında kısmına girin. Hakkında kısmından aşağı inerek Bluetooth adresinizin bir altında olan IMEI numaranıza ulaşabilirsiniz.

iPhone imei numarasi bulma

Arama Ekranından IMEI Bulma yöntemi

Bahsedilen tüm yöntemlerden en kolayı arama ekranından numara tuşlayarak IMEI bulma diyebiliriz. Arama ekranına gelerek ”*#06#” tuşlarını tuşlayarak sizin cihazına ait özel numarayı bulabilirsiniz.

imei numarasi bulma

iTunes Aracılığı ile Bulma

Öncelikle bilgisayarınıza iTunes’i indirin. Daha sonra eş zamanlamanın bitmesini bekledikten sonra sol üst kısımda bulunan cihazınızın simgesine (iPhone ya da iPad) dokunun. Ardından gelen bilgi ekranında telefon numaranızın üzerine iki defa tıkladığınızda karşınıza IMEI kodu gelecektir.

iTunes'ten imei bulma

İlginizi çekebilir: HomePod ve Siri Sesli Haber Destekli iOS 11.2.5 Güncellemesi Yayımlandı!

Yorum yapın değer katın.

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin