iOS 12’nin Tanıtılacağı Tarih Belli Oldu!

0
iOS 12 tanitim tarihi

Apple’ın her yıl yeni yazılım sürümlerini tanıttığı WWDC 2018 tanıtım tarihi belli oldu. Tanıtım konferansının belli olmasıyla iOS 12 tanıtım tarihi belirlenmiş oldu.

Apple her yıl WWDC konferansında, Apple’ın bu yılki iOS 12, macOS 10.14 ve bu yılki tvOS ve watchOS’un yeni sürümlerini tanıtması bekleniyor. Bu konferansta yazılımlar dışında yeni Macbook modelleri de tanıtılmakta.

WWDC 2018’de sunulacak, iOS 12 Tanıtım Tarihi

Apple’ın WWDC etkinliği geçtiğimiz senede ki olduğu gibi California’daki McEnery Kongre Merkezi’nde olması beklenmekte. WWDC 2018’in, 2000’li yıllardan beri bir klasik olan haziran ayı içerisinde olması beklenmekte. Şuan için Apple’dan resmi bir açıklama gelmemiş olsa da 4-8 Haziran arasında olması beklenmekte. Çünkü kongre merkezinin iki, üç ve dördüncü haftaları başka konferanslar için ayrılmış bulunmakta.

Ayrıca konferansta 2018 Apple cihazlarının Face ID özellikli olması söylentilerine nazaran Face ID’li iPad Pro‘nun tanıtılması beklenmekte.

İlginizi çekebilir: İşte Size Göz Dolduran iOS 12 Konsept Tasarımı!

iPad Face ID

Geçen sene 5000 geliştiricinin katıldığı konferansta 1000’in üzerinde Apple mühendisleride bulunmaktaydı. Geçen yıl konferansa giriş fiyatı 1599 Dolar’lık bir masraftı. Bu senede giriş fiyatının aynı fiyat bandında olması beklenmekte.

İlginizi çekebilir: HomePod’da Alarmlar Nasıl Oluşturulur?

Paylaş
Apple ürünlerini kullanan, araştırma yapan deneyimlerini AppleLobi aracılığıyla paylaşmayı seven teknoloji sever.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin