Apple, macOS 10.13.3 Beta 6 güncellemesi yayımladı!

0
macOS 10.13.3 Beta 6 guncellemesi

Apple, dördüncü beta’yı yayımladıktan bir hafta sonra macOS 10.13.3 beta 6 güncellemesi yayımladı. Mac bilgisayarların ikinci büyük yazılım sürümü olan macOS 10.13.2 sürümünün yayımlanmasından tam bir ayı geçmiş durumda. Aynı zamanda beta sürümünün yayımlanmasının ardından da üç gün geçmiş oldu.

Güncelleme Apple Geliştirici Merkezi sayfasından uygun geliştirici profilini Mac’inize yükledikten sonra Mac’in App Store uygulamasının, güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz.

macOS 10.13.3 Beta 6 Güncellemesi Yenilikleri & Değişiklikleri

Apple bir önceki beta 5 sürümünde dışa dönük herhangi bir değişiklik yapmamıştı. Bu güncellemede de dışa dönük herhangi bir değişiklik yok. Fakat sitem tercih menüsünde App Store menüsünün herhangi bir şifre ile açılmasını sağlan bir hata giderildi. Ayrıca macOS 10.13.3 Beta 6 güncellemesi Ocak ayında keşfedilen Meltdown ve Spectreişlemci açıkları ve hatalarının geliştirmelerini içermekte.

Apple’ın güvenlik ve performans geliştirmelerine odaklandığı bu güncellemeyi sizin ve cihazınızın güvenliği için indirmeyi tavsiye ediyoruz. Eğer dışa dönük herhangi bir güncelleme keşfedilirse yazımızı güncelliyor olacağız.

İlginizi çekebilir: iOS 11.2.5 Beta 7 Güncellemesi Yayımlandı! Şimdi indirin!

Yorum yapın değer katın.

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin