Apple Mac için, macOS 10.13.3 Güncellemesi Yayımladı!

0
macOS 10.13.3 guncellemesi

Apple, altıncı beta’yı yayımladıktan üç gün sonra macOS 10.13.3 güncellemesi final sürümünü yayımladı. MacOS High Sierra‘nın ikinci büyük yazılım sürümü olan macOS 10.13.2 sürümünün yayımlanmasından neredeyse iki aya yakın zaman geçmiş durumda. Aynı zamanda beta 6 sürümünün yayımlanmasının ardından da üç gün geçmiş oldu.

Güncelleme Apple Geliştirici Merkezi sayfasından uygun geliştirici profilini Mac’inize yükledikten sonra Mac’in App Store uygulamasının, güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz.

macOS 10.13.3 Güncellemesi Final Sürümü Yenilikleri & Değişiklikleri

Apple bir önceki beta 6 sürümünde dışa dönük herhangi bir değişiklik yapmamıştı. Sitem tercih menüsünde App Store bölümünde herhangi bir şifre ile gelmesini sağlan bir sorun giderildi. Ayrıca macOS 10.13.3 güncellemesi Meltdown ve Spectreişlemci açıkları ve sorunlarının düzeltilmiş olarak geldiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda sürüm notlarında güncellemenin mesaj konuşmalarını geçici olarak kapatmasını sağlayan bir hatanın giderildiği de mevcut.

Güncellemede dışa dönük herhangi bir yeni bir durum keşfedilirse yazımızı güncelliyor olacağız. Mac bilgisayarınızın ve sizin kendi güvenliğiniz için güncellemeyi indirip yüklemenizi tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda güncellemenin cihazın performansını da arttırıcı rolde oynadığını söylemek gerekiyor.

ilginizi çekebilir: Apple TV için tvOS 11.2.5 Güncellemesi Yayımlandı!

Yorum yapın değer katın.

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin