Apple, macOS 10.13.4 Beta 2 Güncellemesi Yayımladı!

0
macOS 10.13.4 beta guncelleme

Apple bugün, yaklaşmakta olan bir macOS High Sierra 10.13.4 güncellemesinin ikinci beta sürümünü yayımladı. MacOS 10.13.4 beta 2 güncellemesi ilk betanın yayımlanmasının iki hafta sonrasında yayımlanmış oldu.

Güncelleme Apple Geliştirici Merkezi sayfasından uygun geliştirici profilini Mac’inize yükledikten sonra Mac’in App Store uygulamasının, güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz.

macOS 10.13.4 Beta 2 Güncellemesi Yenilikleri & Değişiklikleri

MacOS High Sierra 10.13.4, macOS High Sierra 10.13.3’te ele alınmayan sorunlar için hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içermekte. Güncelleme, tüm iMessage mesajlarınızı buluta yükleyen iCloud’daki mesajlar gibi, iOS 11.3’te de mevcut olan bazı yenilikler ile geliyor. Ayrıca, iOS 11.3 ve macOS 10.13.4 sürümlerinin final sürümü yayımlandığı zaman Business Chat’i de destekleyeceğinin ayrıntıları bu güncellemede mevcut.

Yeni MacOS güncellemesi, daha önce sadece iMac Pro’da mevcut olan duman bulutu duvar kağıdını, 32 bitlik bir uygulamayı açtığınızda bunları aşamalı hale getirme çabasının bir olan bir bildirim uyarısı ile geliyor. İleri ki zamanlarda, Apple, 32-bit iOS uygulamaları gibi 32-bit Mac uygulamalarını da aşamalı olarak devre dışı bırakmayı planlıyor. Apple MacOS High Sierra’nın macOS’un 32-bit uygulamalarını ödün vermeden destekleyen son sürümü olduğunu aktarıyor.

Apple bunlar dışında bu güncellemede performans ve hata geliştirmelerine odaklanmış. Eğer bahsedilen yenilikler dışında güncellemede keşfedilen yeni bir özellik olur ise yazımızı güncelliyor olacağız.

İlginizi çekebilir: iOS 11.3 Beta 2 Güncellemesi Pil Sağlığı Özelliğiyle Yayında!

Yorum yapın değer katın.

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin